2011

Best Attendance   Oliver Griggs
Best Theory    Kieran Hale
Most Improved Infant   Ben Teague
Most Improved Junior   Luke Griffiths
Most Improved Senior   Steve Taylor
Best Newcomer    Charlie Taylor
Best Infant    Rosie Jones
Best Junior    Sam Teague
Best Senior    Jack Gardiner
Best Competitor   Daniel Hobbs
Coaches Judoka    Lucy Phelps
Infant Players Player  Ben Teague
Junior Players Player  Sam Teague
Martin Edmunds Award   Jack Gardiner


2010

Best Attendance   Lauren Wildin
Best Theory    Jack Parker
Most Improved Infant   Rosie Jones
Most Improved Junior   Sam Teague
Most Improved Senior   Phil Jerrum
Best Newcomer    Oliver Griggs
Best Infant    Jez Jones
Best Junior    Lauren Wildin
Best Senior    Jack Gardiner
Best Competitor   Jon Phelps
Coaches Judoka    Daniel Rothwell-Jackson
Infant Players Player.   Jenson Gardiner
Junior Players Player   Lucy Phelps
Martin Edmunds Award   The Phelps Family


2009

Best Attendance   Jon Phelps
Best Theory   Jack Parker
Most Improved Infant  Connor Bennett
Most Improved Junior  Kieran Hale
Most Improved Senior  Luke James
Best Infant   Mitchel Gardner
Best Junior   Katie Williams
Best Senior   Ryan Probert
Best newcomer   Frazer Montague
Best Competitor   Lucy Phelps
Infant Players Player  Sam Villis
Junior Players Player  Lauren Wildin
Coaches Judoka   Lucy Phelps
Martin Edmunds Award  Karen Wildin and Joanne Green


2008

Best Attendance   Luke Mills
Best Theory   Danny Green
Most Improved Infant  Ben Teague
Most Improved Junior  Connie Gardner
Most Improved Senior  Steph Jerrum
Best Infant   Lauren Wall
Best Junior   Daniel Rothwell Jackson
Best Senior   Luke James
Best newcomer   Reuben Arniston
Best Competitor   Lucy Phelps
Infant Players Player  Jamie Kennard
Junior Players Player  Lucy Phelps
Coaches Judoka   Lauren Wildin
Martin Edmunds Award  Scott James


2007

Best Attendance   Carrie & Brodie Nicholls and Jon Phelps
Best Theory   James Green
Most Improved Infant  Andrew Fellows
Most Improved Junior  Katie Williams
Most Improved Senior  Ryan Probert
Best Infant   Jon Phelps
Best Junior   Todd Montague
Best Senior   Tilly Turpin West
Best Beginner during the year Jack Parker
Best Competitor   Todd Montague
Coaches Judoka   Siobhan Scotson
Martin Edmunds Award   Lucy Phelps


2006

Best Attendance   Carrie & Brodie Nicholls and Timothy Remnant
Best Theory   Carrie Nicholls
Most Improved Infant  Brodie Nicholls
Most Improved Junior  Timothy Remnant
Most Improved Senior  Tilly Turpin West
Best Infant   William Powles
Best Junior   Lucy Phelps
Best Senior   Gemma Motterham
Best Competitor   Lauren Wildin
Coaches Judoka   Sioban Scotson
Martin Edmunds Award   Andrew Fellowes